Trainingsdamesbrug “Club” met “Fiberflex Pro” Leggers (Zonder Verspanning)
Trainingstoestel, ook te gebruiken als rekstok
€ 5.182,00 excl. btw € 6.270,22 incl. btw
Informatie
De Trainingsdamesbrug “Club” met “Fiberflex Pro” leggers is een ideaal trainingstoestel voor turnverenigingen die hun huidige damesbrug willen vervangen, maar de bestaande verspanning willen blijven gebruiken. Daarnaast profiteren turnsters van uitstekende grip en stabiliteit tijdens het oefenen van verschillende brugelementen dankzij de hoogwaardige Fiberflex Pro leggers.
Belangrijkste kenmerken
- Diagonale breedteverstelling 120–210 cm
- Hoogteverstelling lage legger 140–190 cm
- Hoogteverstelling hoge legger 215–280 cm
- Fiberflex Pro glasvezelleggers met sterke grip
- Geleverd zonder verspanning
Ideaal trainingstoestel voor alle leeftijden en niveaus
Deze trainingsbrug van het gerenommeerde SPIETH Gymnastics biedt turnsters een stabiele en betrouwbare basis voor dagelijkse trainingen. De Fiberflex Pro leggers bestaan uit glasvezel met een slijtvast fineer van natuurlijke vezels. Hierdoor ervaren turnsters veel grip, hebben zij minder magnesium nodig en is de voorbereidingstijd korter.
Naast gebruik als damesbrug kan dit model bovendien uitstekend fungeren als rekstok. Hierdoor kunnen ook andere gymnasten hun oefeningen uitvoeren, wat het toestel bijzonder veelzijdig maakt en eenvoudig inzetbaar houdt tijdens verschillende trainingen.
Dankzij de verstelbare hoogtes en breedtes is de brug geschikt voor een breed scala aan turnsters: jong, oud, beginners en gevorderden kunnen allemaal trainen met dezelfde betrouwbare kwaliteit die je van SPIETH verwacht. Dit maakt het trainingsmodel uitermate geschikt voor verenigingen die zoeken naar veelzijdig turnmateriaal.
Dit model wordt zonder verspanning geleverd en is daardoor vooral interessant voor verenigingen die hun brug willen vernieuwen, maar hun huidige of eigen verspanningssysteem willen gebruiken.
Let op: deze brug wordt ongemonteerd geleverd en montage is niet inbegrepen.
Belangrijk om te weten
- Geleverd zonder verspanning
- Verstelbaar in hoogte en breedte
- Voorzien van Fiberflex Pro leggers
- Geschikt als trainingsbrug
- Ook inzetbaar als rekstok