Trainingsdamesbrug “Club” met “Fiberflex Pro” Leggers (Zonder Verspanning)
Trainingsbrug zonder verspanning voor afwijkende halconfiguraties
€ 5.182,00 excl. btw € 6.270,22 incl. btw
Informatie
De Trainingsdamesbrug “Club” met “Fiberflex Pro” leggers biedt een stabiele trainingsopstelling voor het oefenen van verschillende brugelementen. De Fiberflex Pro glasvezelleggers zijn voorzien van een slijtvast fineer van natuurlijke vezels, waardoor turnsters veel grip ervaren tijdens trainingen. Doordat de brug zonder verspanning wordt geleverd, kan een passende verspanning worden gekozen voor accommodaties waar een standaard configuratie niet aansluit op de aanwezige grondfixaties.
Belangrijkste kenmerken
- Veel grip tijdens oefeningen dankzij Fiberflex Pro glasvezelleggers
- Minder magnesiumverbruik door fineer van natuurlijke vezels
- Af te stemmen op verschillende turnsters dankzij verstelbare afmetingen
- Flexibele configuratie door levering zonder standaard verspanning
- Ook inzetbaar als rekstok tijdens trainingen
Deze trainingsbrug van SPIETH Gymnastics vormt een betrouwbare basis voor dagelijkse trainingen. De Fiberflex Pro leggers bestaan uit glasvezel met een slijtvast fineer van natuurlijke vezels. Deze combinatie zorgt voor veel grip tijdens het uitvoeren van brugelementen en beperkt de hoeveelheid magnesium die nodig is tijdens trainingen.
Naast gebruik als damesbrug kan dit model ook worden ingezet als rekstok. Hierdoor is het toestel eenvoudig te gebruiken binnen verschillende trainingsvormen en door meerdere groepen gymnasten. Dankzij de verstelbare hoogtes en breedtes is de brug geschikt voor een breed scala aan turnsters, van beginners tot gevorderden.
De brug wordt zonder verspanning geleverd. Daardoor is dit model geschikt voor accommodaties waar een standaard verspanning volgens FIG-afmetingen (550x400 cm) niet aansluit op de aanwezige grondfixaties, maar een verkorte verspanning gewenst is. Voor het kiezen van het toestel is het belangrijk om vooraf de afstand tussen de grondfixaties op te meten. Op basis van deze afmetingen wordt bepaald welk toestel en verspanning geschikt is voor de accommodatie.
Let op: deze brug wordt ongemonteerd geleverd en montage is niet inbegrepen.
Belangrijk om te weten
- Geleverd zonder verspanning
- Verkorte verspanning apart verkrijgbaar
- Hoogte- en breedteverstelling
- Fiberflex Pro glasvezelleggers
- Ook inzetbaar als rekstok